Zakládací prvky, lišty, ukončení

Zakládací prvky, lišty, ukončení

LOS, LOB lišty a LOS rohové profily jsou výrobky sloužící k vodorovnému založení tepelně izolačních desek. Jejich součástí je okapnice, zaručící odtékání vody ve svislém směru ze spodní části kontaktního zateplovacího systému ETICS. Další slouží jako ochrana spodní části kontaktního zateplovacího systému ETICS proti mechanickému poškození. Doplňkovým nezbytným materiálem při použití LOS jsou vymezovací podložky, spojky LOS a zatloukací hmoždinky. Pro zvýšení svodu vody ve svislém směru je vhodné použít nacvakávací profil LTO nebo LTO Uni. Nabízíme také mnoštví lišt pro vyztužení a ochranu všech rohů, hran, ostění oken nebo dveří v kontaktním zateplovacím systému ETICS.

Zobrazit kategorii

Izolace pro ETICS

Izolace pro ETICS

Podíl tepelné ztráty fasády z celkových tepelných ztrát je u běžného rodinného domu cca 30%. Kvalitním zateplení stěn a fasád rodinného, či panelového domu tedy zajistíme značnou tepelnou úsporu. Pro kontaktní zateplení fasád nabízíme jako izolant pěnový polystyren EPS, nebo novou generaci šedého polystyrenu styrotherm plus s výrazně lepšími izolačními vlastnostmi. Dále kotevní prvky ETICS, fasádní profily, nopové fólie a příslušenství, balkónové profily, lepidla a příslušenství pro zateplovací systémy ETICS. Jako izolaci pro kontaktní zateplovací systémy ETICS nabízíme tepelně izolační desky z pěnového polystyrenu s příměsí grafitu styrotherm plus 70 a styrotherm plus 100 určené pro kontaktní zateplovací systémy ETICS s vysokým izolačním účinkem a dále například tepelně izolační desky z pěnového polystyrenu styro EPS 100F, které mají vyšší pevnost a izolační účinnost.
Kotevní prvky ETICS

Kotevní prvky ETICS

Zde také naleznete široký sortiment kotevních prvků - hmoždinek pro upevnění tepelně izolačních desek v kontaktním zateplovacím systému ETICS a příslušenství pro ně. Dále také polystyrénové zátky pro zakrytí otvorů po hmoždinkách.
Lepidla a omítky

Lepidla a omítky

V našem sortimentu můžete vybírat z několika druhů omítek různých zrnitostí a barevných odstínů. Dále nabízíme lepicí a stěrkové hmoty na bázi cementu - lepidla. Ty slouží pro lepení polystyrenu (EPS) a minerální vaty a také pro obklady a dlažby.
Balkónové profily

Balkónové profily

Balkónové profily se používají při výstavbě a rekonstrukci balkónů, teras a lodžií. Slouží k odvodu vody z ploch mimo čela balkónu. Montují se snadno pomocí moderních tenkovrstvých hydroizolačních materiálů.
Nopové fólie a příslušenství

Nopové fólie a příslušenství

Nopové fólie a příslušenství se nejčastěji využívají pro oddělení stavby od vlhkého okolního prostředí, hydroizolaci spodních staveb, sanaci vlhkého zdiva, náhradě podkladního betonu, či ve skladbě zelených střech, teras a balkónů.